הדר שמש

הדר שמש, מאמנת מבטא ודיבור באנגלית התחילה את הקריירה שלה במהלך לימודיה ועבודתה כשחקנית בניו יורק, שם רכשה את המבטא האמריקאי והבריטי, ואת האהבה לשפה המדוברת.
עם חזרתה לארץ הדר פיתחה שיטה חדשנית לשיפור המבטא והדיבור באנגלית, המבוססת על הנסיון וההכשרה שלה, בין אם זה לימודי המשחק, אימון המבטא שעברה ולימודי הבלשנות באוניברסיטת תל אביב.
בעשור האחרון הדר עובדת עם לקוחות מהמגזר העסקי, יזמים ופוליטיקאים, עוזרת בהכנת שחקנים וזמרים לעבודה בחו״ל, ומכשירה דוברים למצגות, נאומים, הרצאות וכנסים.
בין השאר הדר שוקדת בפיתוח אפליקציה ועזרים טכנולוגיים נוספים לשיפור המבטא במטרה לעזור ללקוחותיה למצוא את הקול האישי שלהם דרך המבטא.

נטלי פולק

הי, אני נטלי!
אני קלינאית תקשורת ומאמנת מבטא אמריקאית – ישראלית.

נולדתי וגדלתי בלוס-אנג׳לס ועשיתי עלייה ב 2016.
מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד היה לי חשוב לעזור לאנשים בכל מה שנוגע לתקשורת.
‏עבדתי עם ילדים עם אוטיזם ועזרתי להם בפיתוח מיומנויות התקשורת שלהם. בנוסף, לאחר שסיימתי תואר שני בקלינאות תקשורת, ‏עבדתי בבית חולים ‏עם אנשים עם מגון בעיות דיבור, ‏כגון אנשים שעברו ‏שבץ, פגועי מוח, ‏בעלי הפרעות נוירולוגיות, וכו׳. בנוסף, עבדתי עם שחקנים זרים שהגיעו ללוס אנג׳לס ורצו לשפר את המבטא האמריקאי.

הניסיון שצברתי חידד אצלי את ההבנה שלתקשר אחד עם השני הוא צורך אנושי בסיסי, ואיך קשיים בתקשורת עשויים להגביל ולחסום, ולמנוע מאנשים להשיג את הדברים שהם רוצים.

‏אחרי שעשיתי ‏עלייה לישראל החלטתי להתרכז באימון מבטא ותקשורת באנגלית.
הניסיון ‏שלי כקלינאית תקשורת, החיים בלוס אנג׳לס, עיר מהגרים המתמודדים יום יום עם קשיי תקשורת, והחיים בבית עם הורים ישראלים שבעצמם התמודדו עם קשיים באנגלית – הביאו אותי לעסוק בתחום הזה עם תשוקה גדולה והבנה עמוקה של הצורך הכה בסיסי הזה.

‏הצטרפתי לדרך המבטא 2016 ‏ומאז אני עובדת עם שחקנים, זמרים, ‏חוקרים, וחברות הייטק ‏לעזור להם למצוא בהירות, חופש ו‏ביטחון בדיבור.