הדר שמש

הדר שמש, מאמנת מבטא ודיבור באנגלית התחילה את הקריירה שלה במהלך לימודיה ועבודתה כשחקנית בניו יורק, שם רכשה את המבטא האמריקאי והבריטי, ואת האהבה לשפה המדוברת.
עם חזרתה לארץ הדר פיתחה שיטה חדשנית לשיפור המבטא והדיבור באנגלית, המבוססת על הנסיון וההכשרה שלה, בין אם זה לימודי המשחק, אימון המבטא שעברה ולימודי הבלשנות באוניברסיטת תל אביב.
בעשור האחרון הדר עובדת עם לקוחות מהמגזר העסקי, יזמים ופוליטיקאים, עוזרת בהכנת שחקנים וזמרים לעבודה בחו״ל, ומכשירה דוברים למצגות, נאומים, הרצאות וכנסים.
בין השאר הדר שוקדת בפיתוח אפליקציה ועזרים טכנולוגיים נוספים לשיפור המבטא במטרה לעזור ללקוחותיה למצוא את הקול האישי שלהם דרך המבטא.

סשה דניאל

אני סשה, שחקנית, זמרת מקצועית ומאמנת מבטא. תמיד רכשתי כבוד ואהדה לשפות.
עליתי לארץ בגיל שש מרוסיה ושמתי לב שהיה לי מבטא בעברית שהפריע לי, ובעזרת תשומת לב, עזרה של חברים ועבודה קשה – המבטא נעלם.
שנים אחרי החלטתי להגשים חלום ילדות וללמוד משחק בניו יורק.
הייתי כבר יותר מבוגרת, אך גם הפעם הצבתי לעצמי מטרה – לרכוש מבטא אמריקאי. זה היה יותר מאתגר, אבל צללתי אל תוך עולם שלאט לאט התאהבתי בו.
בתור זמרת מקצועית הדוברת שתי שפות, הייתה לי את הפריבילגיה של שמיעה מוזיקלית שמאוד עזרה לי לשמוע את ההבדלים בשפות וכמובן שבדרך המפותלת היו מורים מדהימים וחברים שלא ויתרו לי והיום, אני מדברת אנגלית אמריקאית שוטפת בלי שישאלו אותי ״מאיפה את״.

עם הכלים שרכשתי בעשר שנותי בניו יורק, ובעבודה לפי השיטה של הדר אני עוזרת לאנשים לא רק לדבר אנגלית ברורה ושוטפת יותר, אלא גם נותנת להם כלים להתמודד עם השפה בדיבור מול קהל בצורה מיוחדת, אינטואיטיבית ומהנה.