פתרונות לארגונים ולמגזר העסקי

אם למטרת פרזנטציה חשובה, לידע כללי או לשימוש יומיומי,
אצלנו תשפרו את יסודות המבטא וההגייה באנגלית, כך שתוכלו לעמוד בביטחון מלא מול לקוחות וקולגות דוברי אנגלית. לבחירתכם 4 תכניות לשיפור המבטא, בהתאם לדרישות הארגון, הרמה והמטרות שלכם.

קורס מקיף

כל מה שצריך כדי
לדבר במבטא אמריקאי

מסגרת תרגול ולמידה אפקטיביים מאוד, המבטיחים שיפור משמעותי בהגייה. נלמד הגאים באנגלית שרלוונטיים לדוברי עברית, נבין את ההבדלים באינטונציה טעם ומקצב, ניישם בתרגולים רבים ובטקסטים מגוונים ונקבל משוב מחברים בקורס. בנוסף, נתרגל דיבור מול קהל לצרכי הגשות והרצאות – תוך עבודה על מבטא, הגייה ושימוש נכון בקול ובאינטונציה.
משך הקורס: 20-24 שעות

הכנה לפרזנטציה

עבודה ממוקדת
להגשה מדויקת

אם יש לכם הגשה או הרצאה חשובה בשפה האנגלית, נוכל לעבוד עליה באופן ממוקד. במפגש שלנו, ניתן דגש על דיבור מול קהל ברמת קול ושפת גוף, נתרגל הגייה ברורה ונכונה באנגלית ונלמד כיצד להשתמש באינטונציה כך שתעביר באופן אפקטיבי את המסרים החשובים.
משך המפגש: 2-3 שעות

סדנה

יום מרוכז מתרגול ליישום עצמאי

כדי ללמוד, לתרגל וליישם הגייה אנגלית טובה, עלינו להבין את ההבדלים העיקריים בין עברית ואנגלית. בסדנה נלמד יחד ונעבוד על עיקר ההגאים באנגלית הרלוונטיים לדוברי עברית, תוך שימת דגש על טכניקה לשיפור ההגייה והפחתת המבטא הזר באופן עצמאי.
משך הסדנה: 6-18 שעות

הרצאה

מבטא אמריקאי בעשרה צעדים

מפגש מעניין, אינטראקטיבי ומהנה שיגרום לכם לחשוב על האנגלית בצורה חדשה לגמרי. פתאום תבינו אחרת את ההבדלים בין אנגלית ועברית, תלמדו איך להימנע משגיאות הגייה נפוצות ותלמדו את עשרת הסודות שישפרו את המבטא וההגיה שלכם באנגלית
משך ההרצאה: כשעה וחצי

למי זה מתאים?
בגדול – לכל מי שמדבר אנגלית.

סדנה מעשירה ומגבשת

העבודה על המבטא והתמודדות עם הביטוי העצמי עושה פלאים ליחידים ולקבוצות! שכלול הקול האישי וההגיה, התמודדות עם ניסוח, הגשה אפקטיבית הם ערך מוסף למשתתפים הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האישית

ספרי לי עוד!
  • לבעלי אנגלית מצויינת המחפשים להעלים את המבטא הזר
  • לאנשים עם אנגלית טובה המחפשים לשפר את מיומנויות התקשורת באנגלית ולהפוך את האנגלית לברורה וזורמת
  • לאלו המתקשים בדיבור באנגלית ושאינם מובנים בקלות
  • שירותי Accent’s Way יתאימו במיוחד לאנשי מכירות, אנשי תוכנה, מנהלי מוצר, מנהלי צוותים, עובדים ברילוקיישן ובכירים המעוניינים לשפר את התקשורת והעצמת הדיבור באנגלית מול עובדים, לקוחות וקולגות.

שיתוף

השאירו פרטים,
מבטיחה לחזור תוך 24 שעות