• 10 מפגשים
 • שעתיים כל מפגש
 • עד 8 משתתפים
 • הקורס הקרוב יפתח ב3.3.20 בימי שלישי בשעה 19:00

רוצים לדבר אנגלית ולהרגיש טבעיים, מדויקים ורהוטים?

הקורס הזה בשבילכם אם:

 • אתם מרגישים שאתם נתקעים יותר מדי כשמדברים באנגלית
 • אתם נמנעים או חוששים לדבר באנגלית מול אנשים, אפילו שזה חלק חשוב מהקריירה שלכם
 • הדיבור שלכם לא עומד בקצב של המחשבות שלכם
 • אתם מרגישים שלעולם לא תצליחו לבטא את עצמכם באנגלית כמו שאתם מתבטאים בשפת האם
 • נמאס לכם שמבקשים מכם לחזור על מה שאמרתם
 • ובעיקר אם לא חשבתם שזה אפשרי, אבל בכל זאת יש בכם אמונה שעוד אפשר להשיג שינוי משמעותי באנגלית

זהו לא עוד מקום המלמד אוצר מילים ודקדוק
(כך שאם זה מה שאתם מחפשים, זה לא הקורס בשבילכם)

הקורס הזה ישנה את התפישה שלכם לגבי האנגלית ויגרום לכם להרגיש מצוין עם איך שאתם נשמעים.

מה לומדים ב-Accent Makeover?

רזי ההגייה באנגלית

התנועות באנגלית שישדרגו את המבטא שלכם (sheep-ship, pool-pull, cap-cup-cop וכו) והעיצורים (r,th) שירככו את המבטא ויתנו לדיבור שלכם ‘flow’.

אינטונציה

שימוש נכון במקצב, ובמוסיקה של השפה כדי להפוך את הדיבור לברור ואפקטבי.

דיבור מול קהל

פיתוח יכולות דיבור מול קהל, יישום הנלמד וקבלת דגשים מבחינת שפת גוף, שימוש בקול וכמובן מבטא.

שגיאות נפוצות

איך להמנע מטעויות נפוצות של דוברי עברית.

ביטויים נפוצים, קיצורים

הגייה ושימוש נכון בדיבור יחד עם טיפים להפיכת השפה לזורמת וקולחת.

איך לומדים ב-Accent Makeover?

 • הרצאות TED
 • camera-icnמונולוגים מסרטים
 • תרגול שיחות
 • פרזנטציות קצרות אישיות על כל נושא שבעולם
 • תרגולי טקסט
 • אודיו לתרגול
 • תמיכה אישית במהלך הקורס ולאחריו
 • מעקב ומשוב על התרגולים בין המפגשים
 • GOOD TIME

Q&A:)

בקורס נלמד נתרגל ונטמיע את כל ההגאים שאין בעברית אבל הם מהותיים כשמדברים אנגלית.
נבין מה ההבדלים באינטנוציה בין עברית לאנגלית ונשתמש באינטונציה הנכונה כדי להעביר את המסר בצורה ברורה ואפקטיבית בין אם זה בשיחה עם חברים, קולגות, פרזנטציה או הרצאה. כמו כן נלמד מהו המקצב המיוחד של השפה האנגלית ואיך אפשר ליישם אותו בדיבור. והכי חשוב, נתרגל הכל יחד בשיחה, טקסטים, דיבור מול קהל וכו באווירה כיפית ומעצימה. מצורף הסילבוס של הקורס.

לא אחרי חודשיים וחצי, לצערי. אין פתרונות קסם. התהליך דורש זמן ומאחר ואנחנו לא גרים במדינה דוברת אנגלית (מישהו אמר רילוקיישן?) חסר היישום השימוש והתרגול היומיומי שמביא שינוי מהיר יותר. העלמת מבטא לגמרי הוא תהליך שדורש הרבה תרגול, זמן והטמעה. אבל בתום הקורס אתם תרגישו שיפור משמעותי בהגייה ובהתמודדות עם קשיים ואתגרים בדיבור באנגלית, תשלטו באנגלית באופן הרבה יותר מעמיק, תשפרו את הבטחון לאין ערוך מאחר ותהיה לכם את היכולת לדעת כיצד להתמודד עם כל סיטואציה בה אתם מתקשים או לא מובנים, ותקבלו כלים להמשיך את התרגול לאחר הקורס ולהמשיך את השיפור באופן הדרגתי ובטוח.

ראשית לומדים להבחין בהבדלים בין עברית לאנגלית. אחכ, לומדים להפיק את ההגאים החדשים ולהשתמש נכון באינטונציה ובמקצב. זה מגיע לרמה של מה בדיוק לעשות עם השפתיים, הלשון או השיניים, ואיך להשתמש נכון בקול על מנת לסגל את ה״מוסיקליות״ השונה של השפה.
בנוסף, נתרגל את ההגאים והאינטונציה החדשים בהרבה מילים, ביטויים (בעיקר ביטויים שגורים באנגלית, idioms, ועוד) ומשפטים על מנת להטמיע את ההגא החדש, להתרגל ולפתח זכרון של השריר (כדי שלא תצטרכו לחשוב על מה לעשות עם הלשון כל פעם שאתם פותחים את הפה באנגלית). לכן התרגול בבית בין המפגשים חשוב מאד.
בנוסף, נעבוד עם הרצאות TED, סצנות מסדרות וסרטים, ופרזנטציות אישיות בהם תיישמו את כל מה שלמדתם בדיבור מול הקבוצה כלים לדיבור מול קהל.

מאחר ואותם הגאים רלוונטים כמעט לכל דוברי האנגלית כשפה זרה (עם דגש על דוברי עברית) גם אלו עם מבטא כבד וכאלה עם מבטא קל ביותר יפיקו תועלת מאותם תכנים. ההבדל הוא בדגשים האישיים שתקבלו ממני בשיעורים, בתרגול ובעבודה בבית. מבחינת הדיבור, אוצר מילים וכו, רצוי שהרמה תהיה לפחות ברמה סבירה/טובה ומעלה.

לקורסים מגיעים אנשים מרקע מאד מגוון:

 • אנשי עסקים ויזמים שרוב עבודתם מתנהלת באנגלית
 • עובדים מכל התחומים שנדרשים לתקשר עם קולגות או לקוחות באנגלית מדי פעם או לעיתים קרובות
 • כל מי שמתכנן לשפר את מקום העבודה שלו ומרגיש שלשם כך הוא צריך להרגיש יותר בטחון באנגלית
 • שחקנים וזמרים המתכננים ללמוד או לעבוד בחו״ל

אמנם לא כולם מגיעים מאותו רקע ועם אותו צורך תמיד, אבל דווקא בגלל זה יש לזה ערך מוסף וענין רב במפגשים. רוב הקבוצות מתגבשות מאד במהלך הקורס ונשארות בקשר גם הרבה אחרי, ואנחנו נפגשים מדי פעם בשביל הכיף לתרגול האנגלית ול-Catch up.

הקורס לא מתאים למי שרוצה ללמוד אוצר מילים, לעבוד על הדקדוק או למי שהאנגלית שלו מאד בסיסית. אם זה המקרה, אשמח להמליץ לכם על מקומות טובים באמת כמו למשל www.dlwy.co.il

אם אתם כמוני ולא אוהבים להתחייב – Money Back Guarantee
במידה ובשלב כלשהו תחליטו שהקורס לא בשבילכם וזה לא מה שחשבתם, אתם לא מחוייבים ותוכלו לעזוב ולקבל את החלק היחסי עבור השיעורים שלא תשתתפו בהם.

מאחר ולרוב רצים שני קורסים במחזור, אם אתם יודעים שאתם עתידים להפסיד שיעור מסויים, תוכלו להשלים אותו בקבוצה השנייה. אם עדיין לא מסתדר, תשלימו את השיעור שהפסדתם בסבב הבא.

אם עכשיו הגעת לבדוק ולחפש את הקורס סימן שזה משהו שמטריד אותך כבר זמן מה והחלטת לעשות שינוי. הלא אף פעם אין זמן לפנק את עצמנו במשהו שהוא כביכול מותרות.
אבל אם תדעו שאחרי הקורס יהיו לכם את כל הכלים לשפר את המבטא, הבטחון והדיבור באנגלית
ובעקבות כך להתקדם ברמה האישית והמקצועית – לא כדאי לכם להשקיע את הזמן הזה?
זמן זה כמו מזוודה, אם משהו מספיק חשוב לכם – אפשר לדחוס אותו לתוך היום שלכם…
הקורס הוא שעתיים בשבוע, ומעבר לזה עליכם להקדיש כמה דקות ביום לתרגול.
גם לא לא תצליחו לתרגל כמו שאתם רוצים, אתם מקבלים את כל החומרים שילווי אתכם גם הרבה אחרי שנגמר הקורס. כמו כן, אתם מקבלים גישה חינמית לקורס אינטרנטי מקיף (בשווי 1000 שח) וכך תוכלו לקחת את הקורס שוב ושוב בזמן ובנוחות שלכם.
חשוב לזכור כי יש לכם תמיכה שלי גם לאחר סיום הקורס בין אם זה לקבל פידבק על ההתקדמות, לקבל עוד חומרים ותכנים או סתם לקשקש ולקבל תמיכה מורלית:)

הקורס לא זול, נכון.
הקורס הוא קורס מוקפד, במקומות מגניבים ובקבוצות קטנות על מנת לשמור על האפקטיביות.
מה שאתם מקבלים בסכום הזה הוא לא רק עשרים שעות אינטנסיביות ועשירות של תרגול יעיל, אלא גם עשרות שעות של תרגולים ושיעורי אודיו לתרגול בין המפגשים ולאחר הקורס, בונוסים, והכי חשוב תמיכה מלאה ומשובים ממני אישית לתרגולים בין המפגשים.
אם תדעו שהקורס הזה יעזור לכם להרגיש ולהצליח לדבר אנגלית כמו שתמיד רציתם, זה לא שווה את ההשקעה?

כן בהחלט, אחרי המקדמה אפשר לפצל את התשלום הנותר עד ארבעה תשלומים.
התשלום יעשה בתום המפגש הראשון.

מצחיק שאתם שואלים, כי – כן. אני בדיוק עובדת על זה. מעבר לתכנים ולתרגולים שתקבלו בקורס, אני מסיימת לפתח קורס אודיו מקיף, ובו כל השיעורים והתרגולים שיהיו בקורס והרבה מעבר. את הקורס הזה בשווי של כ-1000 שח, אני מעניקה למשתתפי הקורס בחינם ברגע שיהיה מוכן (סביבות מרץ).

כותבים מייל ל office@accentsway.com,

או נרשמים בטופס הבא: https://goo.gl/forms/K7oL3riZpczvrxpH3

מאחר והמקומות מוגבלים, יש לשריין את המקום על ידי תשלום מקדמה ע״ס 850 שח. את המקדמה ניתן לשלם בהעברה בנקאית או באשראי.

מה משתתפים אחרים מספרים?

Previous
Next
anatbendor

ענת בן-דור

בעקבות המלצות חמות החלטנו לעשות פיילוט של קורס קבוצתי לשיפור ההגייה והמבטא באנגלית.
בקורס השתתפו מנהלים ובעלי תפקידים בכירים בארגון שהם Customer Facing ו/או שעובדים הרבה מול המטה בארה"ב. הקורס היה מעולה!!! המשתתפים היו סופר מרוצים, עבדו קשה וראו תוצאות. החוויה הייתה מאוד נעימה ואחרי הקורס עוד היו כאלו שרצו להמשיך ולחזק את היכולות שלהם באופן פרטי.
ממליצה בחום!!

shani panda

Vered Shani

The Accent Makeover course was a truly empowering experience. It helped our team improve clarity and fluency in English in a fun and engaging way. Natalie was motivating and sensitive to our needs and was able to deliver a complicated idea in a simple and effective way. Now, months after the program has ended we feel the impact of the training even more, as it enhanced our self-confidence and helped us reduce barriers in English communication.
student-tziporela

אנסמבל ציפורלה

האנסמבל עבד עם הדר כהכנה לטור הופעות של המופע Odd Birdz באוף ברודווי. מעבר לעובדה שזכינו לעבוד עם מורה מקסימה ומקצועית, השיטה שלה, התרגילים וההקלטות ליוו אותנו לפני, במהלך ואחרי הטור. היא נתנה לנו כלים להתבטא בחופשיות ובקלילות באנגלית, על הבמה ומחוץ לבמה.

student-suraya

Soraya Torrens

I took the English Accent course with Hadar and it was definitely a very important decision. Before I decided to take the course, I was not sure if I’d be able to actually learn the American accent fast enough, especially since I live in Israel and am not able to practice it by myself..
And I gotta say that I learned a lot, my English has improved very much and I’m really happy with the results. I love the way Hadar teaches and the person that she is.
She has a great energy and a lot of patience, she succeeds to explain everything in a very practical and simple way and to give us the right tools. She is one of the best teachers I’ve had. You can feel that she really likes what she does. I strongly recommend this course, it’s definitely worth it.

student-dimitry

Dmitry Rubinstein

I took Hadar's accent improvement course, and I felt an immediate and long lasting effect on my English pronunciation and ability to communicate with my American colleagues in an easy and flowing manner. On top of that, the course was a great fun. Hadar is a great instructor, who manages to present a complex issue of American pronunciation in an easy to digest form, and is a persistent instructor, who does not relent until every last one of the students is fully in control of the topic being learned. I can't recommend Hadar's course highly enough for everyone in daily communication with people from the US.

alon hilu

תמר ירון

שיטה מעולה ומורה מעולה סוללות לי דרך לשיפור התקשורת באנגלית, כפי שרציתי. ממליצה מאד

student-lusi-g

לוסי גולדברג

הדר מורה מאוד מוכשרת וטובה שעזרה לי המון עם אינטונציות. אני עכשיו מסוגלת לבטא אותיות והברות שפעם אפילו לא חלמתי שאני יכולה וזה נותן לי משהו מאוד חשוב בחיים: ביטחון עצמי. אני מאוד מאוד ממליצה עליה.

student-adi-c

עדי צ׳יטיאט‎

מצאתי את עצמי לומד בקבוצה קטנה באווירה חמימה שמשלבת לימוד קבוצתי עם אלמנט אישי ודגש על “נקודות החולשה” האישיות של כל אחד מהמשתתפים.
כיום כשאני כבר בניו יורק אני מרגיש שהשתפרתי רבות בכל הקשור למבטא. מידי פעם שנושא המבטא עולה בשיחה אני זוכה למחמאות רבות על המבטא הקל. אני ממליץ בחום ומכל הלב לכל מי שנושא המבטא חשוב לו לעבוד עם הדר מדרך המבטא וליהנות משילוב מקסים של מקצועיות וקשר אישי.

student-yael-f

יעל פלדינגר

הדר היא הרבה יותר ממורה להגייה. היא תגרום לך להתאהב בשפה האנגלית, ולמצוא את הדרך הייחודית שלך והנכונה ביותר להתבטא.

Happy Campers

לפרטים נוספים:

מחיר הקורס:
2950 ש”ח